کانال تلگرام تور

شما اینجا هستید

طلوع چهارمین ستاره در آسمان هواپیمایی «اطلس گلوبال» + تصاویر

 

رئیس هیئت مدیره و صاحب امتیاز شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال از ارتقا رتبه این شرکت خبر داد.

مراد اِرسوی در نشست خبری در استانبول گفت: در بررسی های موسسه اسکای ترکس در سال 2017 شرکت اطلس گلوبال به عنوان یک ایرلاین 4 ستاره معرفی شد.

وی گفت : "اسکای ترکس" یکی از معتبرترین موسسات در زمینه رتبه دهی به شرکت های هواپیمایی در جهان است و این موسسه از میان 400 شرکت هواپیمایی فعال در جهان تنها به 10 شرکت 5 ستاره و به 41 شرکت 4 ستاره اعطاء کرده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال افزود: ما از ابتدای تاسیس شرکت تلاش کردیم تا بهترین سرویس ها را به مسافران ارائه کنیم و همین امر موجب پیشرفت مداوم اطلس گلوبال شد.

 

مراد اِرسوی گفت : موسسه "اسکای ترکس" موارد بسیاری را برای رتبه بندی به ایرلاین ها بررسی می کند، به طور مثال مواردی از قبیل رفتار خدمه پروازی (کرو پروازی)، ناوگان، طراحی داخلی، نظر سنجی از مسافران و نوع سرویس ها در کلاس تجاری (بیزنس کلاس) و کلاس اقتصادی (اکونومی کلاس) توسط این موسسه بررسی می شوند.

صاحب امتیاز شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال خاطرنشان کرد: همواره تلاش ما بر جلب رضایت مسافران بوده و در همین راستا خدمه پرواز اطلس گلوبال نه بعنوان یک کارمند، بلکه بعنوان میزبان از مسافران پذیرایی می کنند و شرکت ما کلیه استاندارهای اسکای ترکس را در هر دو بخش تجاری و اقتصادی رعایت می کند و برای رفاه و آسایش بیشتر مسافران فاصله صندلی ها در بخش تجاری هواپیما (بیزنس کلاس) یکصد سانتی متر و در بخش اقتصادی هواپیما (اکونومی کلاس) 77 سانتی متر تنظیم شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال گفت: من شخصا در تمام مسافرت ها نوع سرویس دهی و میزان راحتی صندلی ها را کنترل می کنم تا از آسایش مسافر در طول پرواز اطمینان یابم و خط مشی اطلس گلوبال طوری تنظیم شده تا مسافر در هر دو بخش تجاری و اقتصادی متناسب با هزینه ای که پرداخت کرده از خدمات مناسب و در سطح بالا بهره مند شود و برای ما پذیرفتنی نیست که مسافر پول بلیت بیزنس کلاس بدهد و سرویس های استاندارد به او ارائه نشود و می توان گفت در ترکیه تنها شرکتی که خدمات بیزنس کلاس را به طور کامل به مسافر ارائه می کند، اطلس گلوبال است.

وی گفت : یکی از مهمترین نکاتی که اسکای ترکس برای ارتقاء رتبه ایرلاین ها در نظر می گیرد، افزایش مستمر خدمات است و اطلس گلوبال نیز همواره خدمات خود را در سال های فعالیتش در مسیرهای داخلی و بین المللی بهبود بخشیده و در همین راستا امکان پذیرش سریع مسافران در فرودگاه آتاتورک و پذیرایی در سالن CIP را فراهم کردیم و همین توجه به بهبود و افزایش کیفیت خدمات در اطلس گلوبال باعث دریافت چهارمین ستاره از اسکای ترکس شد.

 

صاحب امتیاز شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در خصوص نظر سنجی از مسافران گفت: در هر پرواز به 5 مسافر به صورت تصادفی فرم نظر سنجی داده می شود و نتایج این نظر سنجی ها هر دو هفته یکبار در جلسات مدیران شرکت بررسی می شوند و در یک بازه زمانی یکماهه کلیه اقدامات لازم برای جلب رضایت مسافر و رفع کاستی ها انجام گردد.

 

مراد اِرسوی گفت: مهمان نوازی از مسافران برای ما بسیار حائز اهمیت است و در همین راستا یکی از سوالات مهم در نظرسنجی ها، "نحوه رفتار خدمه پروازی با مسافر است" و اگر مسافر از رفتار خدمه پرواز رضایت نداشته باشد، حق کمیسیون خدمه پرواز که شامل 80 درصد مبلغ کل حقوق است به آن ها پرداخت نمی شود.

 

این مقام مسئول هواپیمایی اطلس گلوبال افزود: در پروازهای ما غذای رایگان که از بهترین مواد اولیه تهیه شده در اختیار مسافران قرار می گیرد و شیرینی های سرو شده در اطلس گلوبال همانند شیرینی هایی است که در شرکت های هواپیمایی 5 ستاره سرو می شود و همچنین پتو و بالش نیز در پروازها در اختیار مسافر قرار داده می شود و این موارد همگی در ارتقا رتبه اطلس گلوبال توسط اسکای ترکس موثر بوده اند.

 

رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال درباره سرویس های ویژه این شرکت در بخش تجاری (بیزنس کلاس) گفت: در قسمت بیزنس کلاس برای جلب رضایت هرچه بیشتر مسافر آشپزهای ماهر و دوره دیده حضور دارند و برای مسافران یکی از غذاهای گوشت، مرغ یا ماهی را آماده می کنند، همچنین در بخش بیزنس کلاس لیموناد مخصوص اطلس گلوبال، شکلات مخصوص اطلس گلوبال و شیرینی های مخصوص اطلس گلوبال نیز سرو می شود و در بخش اقتصادی (اکونومی کلاس) نیز دو نوع غذا به همراه سالاد سرو می شود و مسافران همواره در نظر سنجی ها به طعم خوب این غذاها اشاره کرده اند.

 

مراد اِرسوی در خصوص روند فعالیت و موفقیت اطلس گلوبال گفت: در سال 2001 ابتدا شرکت تاسیس شد و در سال 2004 پنجاه درصد و در سال 2006 تمام سهام این شرکت توسط اینجانب خریداری شد، پس از آن در سال 2015 این شرکت عنوان گلوبال (جهانی) را از آن خود کرد و در سال 2017 موفق شدیم تا چهارمین ستاره خود را از اسکای ترکس دریافت کنیم.

 

صاحب امتیاز شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در نشست خبری خود در استانبول از کلیه افراد و شرکت هایی که در ارتقا رتبه این شرکت تاثیر گذار بودند از جمله پرسنل اطلس جت، شرکت چلبی و شرکت سان جاک قدردانی کرد و گفت : هدفمان این است که با افزایش کیفیت خدمت رسانی ستاره پنجم را دریافت کنیم و قصد داریم در آینده نزدیک با توسعه ناوگان مسیرها و تعداد پروازهایمان را نیز گسترش دهیم.

ادوارد پلیستد رئیس اجرایی موسسه اسکای ترکس نیز در این نشست خبری گفت: موسسه اسکای ترکس در سال 1989 تاسیس شد و این موسسه یکی از معتبرترین موسسات در زمینه بررسی و رتبه دهی به شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان است و ما برای رتبه دهی موارد بسیاری را در شرکت های هواپیمایی بررسی می کنیم.

 

وی گفت: برای ارتقاء رتبه اطلس گلوبال موارد بسیاری شامل سایت رسمی، فروش بلیت، نحوه پذیرش مسافر، سرویس های داخل پرواز ،رفتار و نحوه فعالیت خدمه پرواز و  غذاها و بسیاری موارد دیگر بررسی شده اند و می توان گفت مهمان نوازی اطلس گلوبال در سطح بسیار بالا و قابل قبولی است.

 

گفتنی است، شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در سال 2001 در ترکیه تاسیس شد، این شرکت هم اکنون دارای 27 هواپیما از مدل های ایرباس 319 ، ایرباس 320 و ایرباس 321 است و به بیش از 50 مقصد در 35 کشور جهان در قاره اروپا، آسیا از جمله تهران پرواز دارد.

هواپیمایی: 
Atlas Global
هواپیمایی اطلس گلوبال
دسته خبری: 

Leave a comment

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

آخرین نظرات

  • سمانه < هتل فیم رزیدنس لارا آنتالیا < هتل خوبی بود و تقریبا میشه گفت ایده آل.
  • nd.shidzz < هتل امارا پرستیژآنتالیا < محیطش قشنگه دسترسی به مرکز خرید خوبه
  • علیرضا < هتل اورنج کانتی آنتالیا < ما تیر ۹۷ به این هتل رفتیم به نظر من اگر میخواید یکهفته شاد و سر حال باشید این هتل رو انتحاب کنید از
  • ساره < هتل امارا پرستیژآنتالیا < تنها مورد خوب هتل امارا داشتن استخر خوب روباز هستش
چگونه با شرکت پنج ستاره آشنا شده اید؟

تلفن رزرو 88999010-021
موبایل تماس تا 10 شب
09356009095
آدرس  خیابان فاطمی نبش ششم-ساختمان تهران 64 - طبقه اول - واحد 7