شما اینجا هستید

5 stars
اماراتدبی
آدرس هتل: 
امارات دبی راس خیمه
هتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحردبیتور دبی هتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحرهتل ریکسوس باب البحررزرو هتل ریکسوس باب البحردبی

هتل ریکسوس باب البحر RIXOS BABAL BAHAR
این هتل 5 ستاره نمونه یک هتل ۵ ستاره زیبا , مدرن و لوکس می باشد که یک گزینه  خوب و مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات در شهر دبی می باشد. این هتل بزرگ در جزیره  مرجان ساخته شده است قرار دارد که می تواند تمامی هر آنچه که مسافران محترم به آن نیاز دارند را فراهم سازد.فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 1 ساعت می باشد.
امکانات رفاهی و تفریحی هتل 5 ستاره ریکسوس باب البحرشامل  : سالن بدنسازی , رستوران های بزرگ با غذاهای عربی و بین المللی , استخر رو باز و سرپوشیده , زمین بازی کودکان , اینترنت رایگان در تمامی نقاط هتل و اتاق ها و…. اشاره کرد. اتاق های این هتل با تزئینات و دکوراسیون مدرن و مجلل راحتی  را برای مسافرین محترم فراهم کرده است.
همه اتاق ها و سوئیت های این هتل یک تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و کتری برقی، یک بالکن که مشرف به منظره دریا میباشد، مجهز شده است.
در رستورانهای ریکسوس باب البحر غذاهای بین المللی و محلی سرو میشود.

تور دبی هتل ریکسوس باب البحردبی

 

امکانات هتل: 
رستوران , گاو صندوق , ساحل اختصاصی , تراس , باغچه , بار , تهویه هوا , رستوران , رستوران با غذای بین المللی
امکانات تفریحی و سرگرمی: 
استخر روباز , استخر سرپوشیده , سرگرمی های آبی , ساحل اختصاصی , بیلیارد , باشگاه بدنسازی , ماساژ
خدمات و سرویس هتل: 
فکس/فتوکپی , خشکشویی , اسانسور

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
هتل ریکسوس باب البحر دبی