شما اینجا هستید

5 stars
ترکیهآنکارا
آدرس هتل: 
هتل ریکسوس گرند انکارا
هتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکاراهتل ریکسوس گرند انکارا

هتل ریکسوس گراند انکارا
این هتل در موقعیتی مرکزی و در مجاورت مجلس, سفارت خانه ها و وزارتخانه های شهر آنکارا واقع و اتاقهای شیک و بزرگی را به همراه حمام های زیبا و یک استخر بزرگ سرپوشیده به میهمانان وگردشگران ارائه میدهد.
اتاق ها و سوئیت های شیک هتل به تجهیزات مدرن از جمله تلویزیونLCD, سیستم تهویه مطبوع و یک میز کار مجهز می باشند. برخی از حمام های مدرن اتاقها, از پنجره قدی بزرگ با چشم انداز شهر آنکارا برخوردار می باشند.
از امکانات رفاهی هتل, می توان به مرکز آب گرم با حمام ترکی و سونا و یک ورزشگاه کاملا مجهز اشاره کرد.
رستورانMOSAIC, با سرو خوراکهای بین المللی و سلف سرویس از 14 کشور جهان, به هنگام صبحانه, ناهار, شام پذیرای میهمانان می باشد. رستوران LAZELAR نیز به سرو انواع خوراکهای سنتی ترکی می پردازد. تریا لابی هتل, شب ها انواع خوراکهای مختصر و نوشیدنی های عالی را سرو میکند. هتل پارکینگ رایگان در اختیار میهمانان قرارداده و 35 دقیقه با ماشین تا فرودگاه فاصله دارد.
هتل زیبای 5 ستاره ریکسوس آنکارا تجربه ای متفاوت و آرام در پایتخت ترکیه شهرانکارا برای مسافرین به ارمغان خواهد آورد.

تورانکاراهتل ریکسوس گراند 

امکانات هتل: 
گاو صندوق , تراس , تهویه هوا , روزنامه , رستوران
امکانات تفریحی و سرگرمی: 
استخر سرپوشیده
خدمات و سرویس هتل: 
خشکشویی , اسانسور

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
هتل ریکسوس گرند انکارا