شما اینجا هستید

4 stars
ترکیهآنکارا
آدرس هتل: 
هتل هالیدی انکارا
هتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکاراهتل هالیدی انکارا

هتل هالیدی
هتل هالیدی استانبول شیشلی از بین هتل های استانبول از لوکس ترین و بهترین ها به حساب می اید که با دسترسی اسان به مراکز خرید استانبول و امکانات خوبی مانند استخر, اینترنت رایگان,سونا اقامت راحتی را به میهمانان ارائه میدهد.
هتل هایدی حدود12 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد و تنها 50 متر با ایستگاه اتوبوس پازارتیکه فاصله دارد. دفتر رزوشین نیز 24 ساعته فعالیت می کند و اگر مایل باشید سرویس استقبال از فرودگاه هم برای شما مهیا خواهد شد.
هتل هالیدی سیتی دارای178 اتاق,9سوئیت و اتاق های لوکس استاندارد می باشد. درتمام اتاق ها دستگاههای چای ساز و قهوه جوش برقی و اینترنت با سرعت بالا موجود می باشد میهمانان می توانند به دور از هرگونه سرو صدا به استراحت بپردازند.
اتاق های هالیدی شامل یک اتاق نشیمن است که تلویزیون و ماهواره دارد و مبلمان مدرنی تزیین شده. هر اتاق نیز با رنگ های طبیعی تزیین شده اند. یخچال کوچک و چای و قهوه ساز هم تدارک دیده شده است.
امکانات هتل هالیدی:
سالن زیبایی, پرستار کودک, سونا خشک و بخار, سالن کنفرانس, سالن ورزشی, خدمات خشکشویی و اتو کشی, صرافی, کافه تریا, رستوران های ترک, دریایی, بین المللی و ایتالیایی.
صبحانه به صورت بوفه به همراه ماست و میوه ی تازه سرو می شود. یک رستوران هم دارد که غذاهای بین المللی و بخصوص کباب ترکی معروفی به نام چیلتیک کباب و ایشلیم کباب را سرو می کند. میهمانان میتوانند از مرکز ورزشی استفاده کنند که امکانات قلبی, عروقی هم دارد و انواع درس های یوگا را آموزش میدهد یک حمام ترکی و زمین بازی مخصوص کودکان هم در اینجا خواهید دید.

 

امکانات هتل: 
گاو صندوق

Comments (1)

azhary mirqaufo...
نظرات خوب: 
هتل ازهر حیث به نظر بنده که دو شب اونجا بودم عالی بود
موقعیت مکانی هتل: 
عالی
سرویس پذیرایی و غذا: 
عالی
برخورد کارکنان و نظافت: 
عالی
September 18, 2015 at 3:44 am

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
هتل هالیدی انکارا