شما اینجا هستید

5 stars
ترکیهاستانبول
آدرس هتل: 
هتل کریستال استانبول میدان تکسیم
هتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولرزرو هتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولتور استانبول هتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولتور استانبول هتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولهتل کریستال استانبولرزرو هتل کریستال استانبول

هتل کریستال استانبول:
هتل کریستال در قلب منطقه تفریحی, تجاری و تمدن استانبول در میدان تکسیم و در 20 کیلومتری فرودگاه آتاتورک واقع شده است. وجود ایستگاه های اتوبوس و تراموا در نزدیکی هتل دسترسی مسافران را به نقاط مختلف شهر راحت تر می سازد.
هتل کریستال دارای 213 اتاق می باشد که در آن سوئیت و اتاق مخصوص معلولین یافت می شود. اتاق های این هتل بسیار وسیع می باشد و در هر اتاق تلویزیون صفحه تخت, وای فای رایگان, یخچال کوچک با دکوراسیون مدرن,صندوق امانات, سیستم حرارتی و برودتی ,حمام خصوصی و سشوار نیز موجود می باشد.
در داخل هتل نیز یک سالن ورزشی مجهز هم برای هتل تدارک دیده شده که استخر سرپوشیده حمام ترکی, سونا و ماساژ از امکانات آن می باشد.
تعداد زیادی بوتیک, رستوران و کافه در اطراف هتل قرار گرفته اند.

تور استانبول هتل کریستال

امکانات هتل: 
گاو صندوق , رستوران
خدمات و سرویس هتل: 
فکس/فتوکپی , خشکشویی , اسانسور

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
هتل کریستال استانبول