شما اینجا هستید

4 stars
ترکیهکوش آداسی
آدرس هتل: 
ترکیه کوش آداسی
هتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسیهتل بلمار کوش آداسی

هتل بلمار کوش آداسی Belmare

این هتل 4 ستاره در ساحل زیبای کوش آداسی است. هتل بلمار دارای خدمات مخصوصی مانند:حمام آفتاب، ماساژ، پذیرش شبانه روزی و شیشه‌های دوجداره و دیوارهای عایق صدا است. این امکانات، هتل بلمار را به مکانی امن برای استراحت و گذران تعطیلات تبدیل کرده است.

هتل بلمار در 5 کیلومتری مرکز شهر کوش اداسی قرار گرفته است و به همین دلیل از دیوارها و در و پنجره عایق صدا در هتل استفاده شده است. فقط 650 متر از لابی  تا ساحل دریای اژه فاصله است. برای رفت و آمد به شهر، از ایستگاهی که در دویست متری  هتل قرار گرفته است می‌توان استفاده کرد.

فاصله حدودی هتل بلمار تا فرودگاه نیز حدود 70 کیلومتر است.

 هتل بلمار کوش آداسی دارای 91 اتاق مجزا است که همه آنها به تهویه هوا، و بالکن اختصاصی مجهز هستند. ساختمان هتل بلمار کوش آداسی سه طبقه است و بالکن‌های آن دارای شیشه مخصوصی هستند که جلوی دید از بیرون را می‌گیرند.

امکانات هتل بلمار: دارای یک استخر روباز و یک استخر سرپوشیده است. به همراه سونا و اتاق بدنسازی است.

رستوران هتل بلمار به صورت HB هستند. به این معنا که صبحانه رایگان و سلف سرویس است. و از بین ناهار یا شام، یکی به انتخاب مسافر رایگان حساب خواهد شد.

تورکوش آداسی هتل بلمار

 

امکانات هتل: 
رستوران , تراس , تهویه هوا , روزنامه , رستوران
امکانات تفریحی و سرگرمی: 
استخر روباز , استخر سرپوشیده , ماساژ , حمام ترکی

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
هتل بلمار کوش آداسی