شما اینجا هستید

4 stars
اماراتدبی
آدرس هتل: 
Al Asayel Street, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates, 115138 Dubai, Vereinigte Arabische Emirate
m hotelm hotelm hotelm hotelm hotelm hotelm hotel

هتل ام دانتون بای میلنیوم یک استخر روباز ، سونا و سالن بدنسازی دارد. این هتل از مرکز خرید دبی که یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان است و بلندترین ساختمان جهان ، برج خلیفه ، 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد. اتاق های هتل ام دانتون بای میلنیوم در رنگهای روشن و گرم دکور شده اند و یک نشیمن وسیع و تلویزیون کابلی دارند. حمام شیک این هتل نیز دارای لوازم بهداشتی لوکس می باشد.

اتاق ها در طبقات بالا قرار گرفته اند.اینترنت Wi-Fi نیز به صورت رایگان در سراسر هتل قابل استفاده می باشد. میهمانان می توانند در رستوران لمون پپر انواع غذاهای محلی و بین المللی را میل کنند. صبحانه در این رستوران به صورت بوفه سرو می گردد و برای ناهار و شام نیز می توانید از غذاهای همین رستوران انتخاب کنید که شامل غذاهای گیاهی نیز می شود. امکان کرایه کردن ماشین توسط رسپشن هتل وجود دارد. همچنین برای سهولت کار میهمانان این هتل یک فروشگاه کوچک نیز در هتل موجود است.

با فاصله 7 دقیقه پیاده از این هتل مرکز خرید دبی قرار گرفته است که خدمات ترنسفر رایگان به این مرکز خرید و ساحل انجام می گیرد. فرودگاه بین المللی دبی نیز 10 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. خدمات ترنسفر به فرودگاه با هزینه جداگانه انجام می گیرد.پارکینگ هتل ام اختصاصی و رایگان می باشد.هتل ام هتل دان تان بای میلینیوم دبی یکی از هتل های معروف شهر دبی می باشد . مرکز خرید بزرگ دبی بنام دبی مال و بلندترین برج جهان بنام برج خلیفه 5 دقیقه تا این هتل فاصله دارد . اتاق های این هتل بسیار دلباز و آرامش بخش است که با رنگ های گرم دیزاین شده است و دارای یک محل نشیمن ، تلویزیون کابلی ، حمام های شیک مجهز به لوازم آرایشی لوکس و تمامی اتاق ها در طبقه های بالاتر قرار دارد . از امکانات دیگر هتل استخر روباز ، سونا و مرکز تناسب اندام نیز می باشد . هتل ام هتل دان تان بای میلینیوم دبی دارای رستوران های مختلف محلی و بین المللی می باشد که می توانید غذایتان را در کنار استخر هتل با منظره ای پر زرق و برق از شهر دبی سرو نمایید .

امکانات هتل: 
رستوران , گاو صندوق , بار , تهویه هوا
امکانات تفریحی و سرگرمی: 
استخر روباز , باشگاه بدنسازی
خدمات و سرویس هتل: 
خشکشویی , سرویس نظافت اتاق , سرویس نظافت اتاق vip

Leave a comment

CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
ام هتل دانتون بای میلینیوم-دبی