کانال تلگرام تور

شما اینجا هستید

تجربه هیجان با تله کابین لنکاوی
مقصد: 
مالزی
langkawi cable carlangkawi cable car

در کشور مالزی و شهرهای توریستی این کشور جاذبه های گردشگری بی نظیری برای مسافران تور مالزی فراهم شده است .یکی از این جاذبه ها که در سال 2003 افتتاح گردیده است تله کابین لنکاوی است.

تله کابین لنکاوی یکی از فراموش نشدنی ترین هیجاناتی است که افراد می‌توانند تجربه کنند و از عالی ترین ماشین سواری‌ها در جهان به شمار می‌رود. 

این تله کابین در ارتفاع 709 متری از سطح دریا، به سمت دومین قله بلند لنکاوی می رود و سوار شدن آن یک تجربه ی بی نظیر است که نباید آن را از دست داد.

در بخش اول مسافران به ایستگاه وسط برده می شوند و بخش دوم توریست ها را به ایستگاه بالا می برد. همچنین، مسافران در بخش اول شدیدترین شیب در جهان را به میزان ۴۲ درجه تجربه می کنند. به محض اینکه گوندولا شروع به حرکت می‌کند، کاهش دما را احساس می کنید و اندک اندک نسیم خنکی از قسمت پنجره بالایی کابین به داخل می آید. اگر به پایین نگاه کنید، می توانید ایستگاه وسط را ببینید که بر روی یک خط الرأس قرار گرفته است.

در هر دو ایستگاه مناظر شگفت انگیزی وجود دارد، امّا، نظر عموم بر این است که ایستگاه بالایی مناظر زیباتری دارد. وقتیکه مسافران تور مالزی در حال ترک ایستگاه وسط هستند و به سمت پایین در حرکتند، احساس ترس می‌کنند و تجربه رعب آوری را پشت سر می‌گذارند. با این حال حرکت تله کابین از قسمت های پایین به سمت بالا آسان است و اساساً این مسیر با یک شیب ملایم طی می‌شود.

در طی یک مسیر 20 دقیقه ای شما از بالای آبشارهای جنگلی و سطحی از جنگل بکر و پر پشت عبور می کنید. در یک روز آفتابی با آسمانی صاف می توانید در یک سمت شمال قسمت هایی از کشور تایلند و در جنوب غربی قسمت هایی از اندونزی زیبا را نیز تماشا کنید.

Leave a comment

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

آخرین نظرات

  • شیدا < هتل اورنج کانتی آنتالیا < ما تیر96 به این هتل رفتیم،خیلی بهمون خوش گذشت، همه چی عالی بود، غذاهاشون خوشمزه بود وبا ذائقه ما جور
  • بیتا < هتل دورا استانبول < تمیزوامن.شاتل درساعات مشخص
  • Vahid khani < هتل مکس رویال آنتالیا < من با خانمم ۳بار انتالیا رفتیم هتل رکسوز سانگیت ورکسوز پرمیوم ومکس رویال،که واقعا مکس رویال قابل مقا
  • Vahid khani < هتل مکس رویال آنتالیا < من با خانمم ۳بار انتالیا رفتیم هتل رکسوز سانگیت ورکسوز پرمیوم ومکس رویال،که واقعا مکس رویال قابل مقا
چگونه با شرکت پنج ستاره آشنا شده اید؟

تلفن رزرو 88999010-021
موبایل تماس تا 10 شب
09356009095
آدرس  خیابان فاطمی نبش ششم-ساختمان تهران 64 - طبقه اول - واحد 7