شما اینجا هستید

ساحل ریلِی کرابی تایلند
مقصد: 
تایلند

 

ساحل ریلِی کرابی تایلند Railay Beach Krabi

ساحل ریلِی شبه جزیره‌ای کوچک و دارای چهار ساحل است. ساحل ریلی یکی از پربازدید‌ترین و محبوب‌ترین مکان‌ها در تایلند محسوب می‌شود. این ساحل درست در جنوب ساحل آئو نانگ (Ao Nang) قرار دارد و بر دماغه‌ای سنگی قرار دارد که فقط از راه قایق قابل دسترسی است. ریلی مکانی آرام، شگفت‌انگیز و خارق‌العاده است.
در این منطقه زیبا غارهای فراوانی هم وجود دارد که توریست ها میتوانند از آنها دیدن کنند.

شبه جزیره‌ی ریلی متشکل از چهار ساحل ریلی غربی، ریلی شرقی، فرا نانگ و تونسای است که در ادامه به طور مختصر به توضیح این سواحل می پردازیم.

ریلی غربی

ریلی غربی اصلی ترین ساحل شبه جزیره ریلی است و اکثر گردشگران از این طریق وارد ریلی می شوند. طول این ساحل 600 متر است که در آن یک راه مخصوص پیاده روی وجود دارد و با 15 دقیقه پیاده روی می توان به ساحل فرانانگ رسید.

 

 

ریلی شرقی

این ساحل محل زندگی خانواده‌ی شاه‌پسند (نوعی گیاه گرمسیری) و انواع پرندگان است. محل مخصوص پیاده روی، تا شمال این ساحل ادامه پیدا میکند. تعداد کمی هتل رستوران‌های در این ساحل وجود دارند که غذا‌های محلی و خوشمزه‌ای سرو می‌کنند. همچنین شب‌ها در این ساحل تفریحات شبانه‌ی هیجان‌انگیزی برگزار می‌شود. 

 

فرا نانگ

 

ساحل فرا نانگ که در نزدیکی ساحل آئو نانگ قرار دارد، جنوبی‌ترین ساحل در شبه جزیره‌ی ریلی است. فاصله ی بین این دو ساحل را با 20 دقیقه سفر با قایق می توان طی کرد. ماه های نوامبر تا آپریل بهترین زمان برای سفر به این ساحل است.

 

تونسای

این ساخل در بین تمامی سواحل ریلی کمتر شناخته شده است. یک ساحل بین دو صخره آهکی که اگر سطح آب پایین باشد می توانید به آنجا بروید.این ساحل محل مناسبی برای شنا و شنای زیر آب (اسنورکل) است.

 

تصاویر این ساحل زیبا را مشاهده کنید

Leave a comment

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
این تصویر برای جلوگیری از برنامه های اسپم میباشد .
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.